Tarihçe

Star Yapı®  "İnşaat Sektörünün Parlayan yıldızı" 15 yıllık inşaat ve yapı alanındaki tecrübeyle 2003 yıllında Diyarbakır’da kurulmuştur. Kurumsal saygınlığımız ve güçlü finansal yapımızla yatırım yapacağımız her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyoruz.Yılların tecrübesiyle ve profesyonel ekibiyle müşerilerine huzur içinde yaşayacakları yapılar inşaa ediyor. Kadrosundaki mühendis ve mimarlarla ile sıradışı yapıların yanında doğanın korunmasına azami önem göstermektedir. İnşaa ettiği yapıların tamamında son teknoloji ürünler kullanarak müşlerilerini çağa uygun konut sahibi yapmaktadır...


Star Yapı. odaklandığı tüm iş kollarında imza attığı projeleriyle başarılı bir grafik çizmekte, istikrarlı büyüme hedefi doğrultusunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Belirlemiş olduğu hedeflere ulaşmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Star Yapı, bir yandan da toplum için yarattığı değerleri geliştirmek için çalışmaktadır. Star Yapı’nın sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir. Star Yapı kurulduğu günden bu yana , faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında ve tüm coğrafyalarda bu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. 

İnşaat sektörüne adım attığımız tarihten bu yana yatırımlarımızla elde ettiğimiz kazancımızı sosyal sorumluluk projeleriyle yine toplumun yararına harcarken gelecekte de aynı vizyon doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.